- Makki

Цена
€19 43 / 38 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-NA-H-63
ЗА:: HP
МОЩНОСТ: 120 W
ВОЛТАЖ: 19.5 V
АМПЕРАЖ: 6.15 A
БУКСА: 4.5 mm x 3.0 mm blue
СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ: HP 110 Series Desktop PCHP 3420 All-in-One Business PCHP Compaq 2230s, 6510b, 6515b, 6530b, 6535b, 6710b, 6710s, 6715b, 6715s, 6830s, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710wHP EliteBook 2530p, 6930p, 8460p, 8470p, 8530p, 8530w, 8540p, 8540w, 8560p, 8730w.HP EliteDesk 705 G1 Desktop MiniHP Envy 15-1000 3000 3200 3300HP Envy 15T-1000 1100 1200 3000 3200HP Envy 17-1000 2000 3000 3200 3300HP Envy 27 AIO All In One Touch Desktop SeriesHP Envy DV4-5000 5100 5200 5300HP Envy DV6-7200 7300HP Envy DV7-7200 7300HP Envy XT 13-2000, 13-2100.HP HDX X18 X18-1000 X18-1100 X18T-1200HP Omni 100-5000 120-1000 Series Desktop PCHP Pavilion 20 AIO All In One SeriesHP Pavilion 23 AIO All In One SeriesHP Pavilion 24 AIO All In One SeriesHP Pavilion 27 AIO All In One SeriesHP Pavilion DV4-5300HP Pavilion DV6-1000 2000 3000 4000 6000 7000HP Pavilion DV7-2000 3000 4000 4100 4200 5000 6000 6100 7000 7300HP Pavilion DV8-1000 1200HP Probook 6360bHP ProOne ALL In One 400 G1HP Spectre ONE AiO All In One 23 SeriesHP Touchsmart All In One 20-b000 20-b100 20-f200 23-h000 23-h100HP TouchSmart 310-1000 600-1000 Desktop PC Series 9100 Series
СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ: 677762-003693709-001382021-002, 384023-001, 384023-002, 384023-003, 391174-001, 397804-001 463555-002, 463556-001, 463556-002, 463557-001, 463953-001, 463959-001, 519331-002, 609941-001, 613154-001, 619484-001, 644699-003, 645156-001, 677762-001, 677762-002, 693709-001, ED519AA, HSTNN-CA25, HSTNN-DA25, NW199AA#ABA, PA-1121-12HC, PA-1121-52HH, PPP016L-E, PPP017S, VE025AA, VE025AA#ABA,
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 783078998263
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-NA-H-63
ЗА:: HP
МОЩНОСТ: 120 W
ВОЛТАЖ: 19.5 V
АМПЕРАЖ: 6.15 A
БУКСА: 4.5 mm x 3.0 mm blue
СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ: HP 110 Series Desktop PCHP 3420 All-in-One Business PCHP Compaq 2230s, 6510b, 6515b, 6530b, 6535b, 6710b, 6710s, 6715b, 6715s, 6830s, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710wHP EliteBook 2530p, 6930p, 8460p, 8470p, 8530p, 8530w, 8540p, 8540w, 8560p, 8730w.HP EliteDesk 705 G1 Desktop MiniHP Envy 15-1000 3000 3200 3300HP Envy 15T-1000 1100 1200 3000 3200HP Envy 17-1000 2000 3000 3200 3300HP Envy 27 AIO All In One Touch Desktop SeriesHP Envy DV4-5000 5100 5200 5300HP Envy DV6-7200 7300HP Envy DV7-7200 7300HP Envy XT 13-2000, 13-2100.HP HDX X18 X18-1000 X18-1100 X18T-1200HP Omni 100-5000 120-1000 Series Desktop PCHP Pavilion 20 AIO All In One SeriesHP Pavilion 23 AIO All In One SeriesHP Pavilion 24 AIO All In One SeriesHP Pavilion 27 AIO All In One SeriesHP Pavilion DV4-5300HP Pavilion DV6-1000 2000 3000 4000 6000 7000HP Pavilion DV7-2000 3000 4000 4100 4200 5000 6000 6100 7000 7300HP Pavilion DV8-1000 1200HP Probook 6360bHP ProOne ALL In One 400 G1HP Spectre ONE AiO All In One 23 SeriesHP Touchsmart All In One 20-b000 20-b100 20-f200 23-h000 23-h100HP TouchSmart 310-1000 600-1000 Desktop PC Series 9100 Series
СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ: 677762-003693709-001382021-002, 384023-001, 384023-002, 384023-003, 391174-001, 397804-001 463555-002, 463556-001, 463556-002, 463557-001, 463953-001, 463959-001, 519331-002, 609941-001, 613154-001, 619484-001, 644699-003, 645156-001, 677762-001, 677762-002, 693709-001, ED519AA, HSTNN-CA25, HSTNN-DA25, NW199AA#ABA, PA-1121-12HC, PA-1121-52HH, PPP016L-E, PPP017S, VE025AA, VE025AA#ABA,
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 783078998263
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-NA-H-63
ЗА:: HP
МОЩНОСТ: 120 W
ВОЛТАЖ: 19.5 V
АМПЕРАЖ: 6.15 A
БУКСА: 4.5 mm x 3.0 mm blue
СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ: HP 110 Series Desktop PCHP 3420 All-in-One Business PCHP Compaq 2230s, 6510b, 6515b, 6530b, 6535b, 6710b, 6710s, 6715b, 6715s, 6830s, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710wHP EliteBook 2530p, 6930p, 8460p, 8470p, 8530p, 8530w, 8540p, 8540w, 8560p, 8730w.HP EliteDesk 705 G1 Desktop MiniHP Envy 15-1000 3000 3200 3300HP Envy 15T-1000 1100 1200 3000 3200HP Envy 17-1000 2000 3000 3200 3300HP Envy 27 AIO All In One Touch Desktop SeriesHP Envy DV4-5000 5100 5200 5300HP Envy DV6-7200 7300HP Envy DV7-7200 7300HP Envy XT 13-2000, 13-2100.HP HDX X18 X18-1000 X18-1100 X18T-1200HP Omni 100-5000 120-1000 Series Desktop PCHP Pavilion 20 AIO All In One SeriesHP Pavilion 23 AIO All In One SeriesHP Pavilion 24 AIO All In One SeriesHP Pavilion 27 AIO All In One SeriesHP Pavilion DV4-5300HP Pavilion DV6-1000 2000 3000 4000 6000 7000HP Pavilion DV7-2000 3000 4000 4100 4200 5000 6000 6100 7000 7300HP Pavilion DV8-1000 1200HP Probook 6360bHP ProOne ALL In One 400 G1HP Spectre ONE AiO All In One 23 SeriesHP Touchsmart All In One 20-b000 20-b100 20-f200 23-h000 23-h100HP TouchSmart 310-1000 600-1000 Desktop PC Series 9100 Series
СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ: 677762-003693709-001382021-002, 384023-001, 384023-002, 384023-003, 391174-001, 397804-001 463555-002, 463556-001, 463556-002, 463557-001, 463953-001, 463959-001, 519331-002, 609941-001, 613154-001, 619484-001, 644699-003, 645156-001, 677762-001, 677762-002, 693709-001, ED519AA, HSTNN-CA25, HSTNN-DA25, NW199AA#ABA, PA-1121-12HC, PA-1121-52HH, PPP016L-E, PPP017S, VE025AA, VE025AA#ABA,
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 783078998263
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-NA-H-63
ЗА:: HP
МОЩНОСТ: 120 W
ВОЛТАЖ: 19.5 V
АМПЕРАЖ: 6.15 A
БУКСА: 4.5 mm x 3.0 mm blue
СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ: HP 110 Series Desktop PCHP 3420 All-in-One Business PCHP Compaq 2230s, 6510b, 6515b, 6530b, 6535b, 6710b, 6710s, 6715b, 6715s, 6830s, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710wHP EliteBook 2530p, 6930p, 8460p, 8470p, 8530p, 8530w, 8540p, 8540w, 8560p, 8730w.HP EliteDesk 705 G1 Desktop MiniHP Envy 15-1000 3000 3200 3300HP Envy 15T-1000 1100 1200 3000 3200HP Envy 17-1000 2000 3000 3200 3300HP Envy 27 AIO All In One Touch Desktop SeriesHP Envy DV4-5000 5100 5200 5300HP Envy DV6-7200 7300HP Envy DV7-7200 7300HP Envy XT 13-2000, 13-2100.HP HDX X18 X18-1000 X18-1100 X18T-1200HP Omni 100-5000 120-1000 Series Desktop PCHP Pavilion 20 AIO All In One SeriesHP Pavilion 23 AIO All In One SeriesHP Pavilion 24 AIO All In One SeriesHP Pavilion 27 AIO All In One SeriesHP Pavilion DV4-5300HP Pavilion DV6-1000 2000 3000 4000 6000 7000HP Pavilion DV7-2000 3000 4000 4100 4200 5000 6000 6100 7000 7300HP Pavilion DV8-1000 1200HP Probook 6360bHP ProOne ALL In One 400 G1HP Spectre ONE AiO All In One 23 SeriesHP Touchsmart All In One 20-b000 20-b100 20-f200 23-h000 23-h100HP TouchSmart 310-1000 600-1000 Desktop PC Series 9100 Series
СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ: 677762-003693709-001382021-002, 384023-001, 384023-002, 384023-003, 391174-001, 397804-001 463555-002, 463556-001, 463556-002, 463557-001, 463953-001, 463959-001, 519331-002, 609941-001, 613154-001, 619484-001, 644699-003, 645156-001, 677762-001, 677762-002, 693709-001, ED519AA, HSTNN-CA25, HSTNN-DA25, NW199AA#ABA, PA-1121-12HC, PA-1121-52HH, PPP016L-E, PPP017S, VE025AA, VE025AA#ABA,
ГАРАНЦИЯ: 12 месеца
БАРКОД EAN-13: 783078998263
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ЗА: | HP |
| МОЩНОСТ | 120 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 6.15 A |
| БУКСА | 4.5 mm x 3.0 mm blue |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP 110 Series Desktop PC |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP 3420 All-in-One Business PC |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Compaq 2230s, 6510b, 6515b, 6530b, 6535b, 6710b, 6710s, 6715b, 6715s, 6830s, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710w |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP EliteBook 2530p, 6930p, 8460p, 8470p, 8530p, 8530w, 8540p, 8540w, 8560p, 8730w. |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP EliteDesk 705 G1 Desktop Mini |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy 15-1000 3000 3200 3300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy 15T-1000 1100 1200 3000 3200 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy 17-1000 2000 3000 3200 3300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy 27 AIO All In One Touch Desktop Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy DV4-5000 5100 5200 5300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy DV6-7200 7300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy DV7-7200 7300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Envy XT 13-2000, 13-2100. |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP HDX X18 X18-1000 X18-1100 X18T-1200 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Omni 100-5000 120-1000 Series Desktop PC |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion 20 AIO All In One Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion 23 AIO All In One Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion 24 AIO All In One Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion 27 AIO All In One Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion DV4-5300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion DV6-1000 2000 3000 4000 6000 7000 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion DV7-2000 3000 4000 4100 4200 5000 6000 6100 7000 7300 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Pavilion DV8-1000 1200 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP ProOne ALL In One 400 G1 |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Probook 6360b |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Spectre ONE AiO All In One 23 Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP TouchSmart 310-1000 600-1000 Desktop PC Series 9100 Series |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | HP Touchsmart All In One 20-b000 20-b100 20-f200 23-h000 23-h100 |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | 677762-003 |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | 693709-001 |
| Тегло | 0.65кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Захранващо за лаптоп Makki за HP – Надеждно захранване без прекъсване (19.5V 6.15A 120W)
Поддържайте вашия HP лаптоп зареден с захранващото Makki 120W. Съвместимо и издръжливо, това зарядно устройство осигурява стабилно захранване за безпроблемна работа или развлечение.
Основни Предимства:
- Бързо и ефективно зареждане – 120W изходна мощност за минимално време на зареждане.
- Универсална съвместимост – Подходящо за HP лаптопи с изисквания 19.5V/6.15A и конектор 4.5x3.0mm.
- Издръжлив дизайн – Защита от пренапрежение, прекомерен ток и късо съединение.
- Лек и преносим – Компактен за удобна употреба вкъщи, офис или пътувания.
Технически Спецификации:
- Вход: 100-240V AC, 50/60Hz
- Изход: 19.5V DC, 6.15A, 120W
- Конектор: 4.5x3.0mm
- Сертификати: CE, RoHS
Изберете надеждно захранване – поръчайте вашия Makki-NA-H-63 още днес!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











